• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Estetyka

Z jakich powodów ludzie chorują?
Dużo zależy od naszych genów – a wiadomo, że ciężko dbać o własne zdrowie, jeśli po prostu w swoim DNA mamy tak jakby zapisane problemy sercowe bądź ponadstandardowe ryzyko nowotworów. Jednakowoż oczywiście wiele tak naprawdę zależy od tego jak żyjemy. A więc naprawdę często ludzie chorują, ponieważ najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie żyją. Bardzo dobrze to widać, gdy spojrzymy sobie na USA. W tym jakże wielkim kraju są stany, gdzie zamieszkuje ponadprzeciętna liczba „grubasów”, ale znajdą się również takie miejsca, gdzie kult ładnego wyglądu jest silny, więc zamieszkuje je o wiele mniejsza liczba osób narzekających na nadwagę.
– Odpowiednia dieta! Oczywiście w żadnym razie nie należy popadać w wielką paranoję, odmawiać sobie wszystkich żywieniowych przyjemności, ale jakby nie patrzeć nie możemy za bardzo przesadzać ze zbędnymi kaloriami. Trzeba zachować umiar w żywieniu.
– Sporo więcej ruchu! Zatem sporo więcej się ruszajmy, ograniczmy używanie auta, uprawiajmy sporty. Może basen, tenis ziemny albo bieganie? Świetna informacja dla chcących trochę więcej jeść: kiedy człowiek codziennie uprawia sport, ma okazję trochę więcej jeść – bez ryzyka utycia.

1. Dowiedz się teraz

2. Czytaj dalej

3. Odwiedź stronę

4. Znajdź tutaj

5. Otwórz link

Categories: Medycyna

Comments are closed.